Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılında Çamlıca Çevre Turizm ile başladığımız personel ve öğrenci taşımacılığı hizmetimizi, genişleterek Umurvip adı altında daha kapsamlı bir şekilde sunmaktayız. Profesyonel kadromuzla bireysel ve kurumsal alanda kaliteli, güvenli ve konforlu hizmet vermeyi amaçlayan, yeniliklere açık bir şirketiz. Lüks araçlarımızla yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyerek, misafirlerimizin yolculuklarını güvenli, konforlu bir şekilde sağlamaktayız.

Kuruluşumuz ayrıca Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine (TÜRSAB-11830-UMÇ Turizm Seyahat Acentesi) kayıtlıdır. Bu noktada uzman kadromuz ile bireysel ve kurumsal turlarınızı Kültür ve Turizm Bakanlığı kokartlı rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Misyonumuz

Umurvip misafirlerimizin taleplerine en hızlı bir şekilde cevap vererek, uzman kadromuzla güven, memnuniyet ve en üst konforu sağlamaktadır. Her zaman değişime ve yeniliğe açık olan kadrosuyla müşteri memnuniyetini zirvede tutmayı amaçlayan Umurvip, verdiği hizmet ile fark yaratmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Umurvip konuklarımıza güvenli ve konforlu taşımacılık hizmeti sunarak sektörde lider bir konuma ulaşmayı hedeflemektedir.